Testek Facebook Testek
SEMINÁR PRE PREVÁDZKOVATEĽOV STK 29.06.202324.04.2023

SEMINÁR PRE PREVÁDZKOVATEĽOV STK 29.06.2023


Ako sme avizovali, dňa 29.06.2023 organizujeme v Hoteli Pod Zámkom**** v Bojniciach seminár pre prevádzkovateľov STK. Predmetom seminára bude súčasný stav a budúcnosť kontrol vozidiel na Slovensku a v Európe. Okrem zástupcov TESTEKu na podujatí vystúpi za medzinárodnú organizáciu združujúcu inštitúcie a spoločnosti z celého sveta zaoberajúce sa kontrolou a skúškami vozidiel Comité International de l’Inspection Technique Automobile (CITA) jej viceprezident pre technické záležitosti pán Pascal Buekenhoudt, tlmočenie do slovenčiny bude zabezpečené. Časový rozsah seminára so začiatkom od 13:00 bude približne 4 hodiny, súčasťou bude následné spoločenské posedenie a diskusia pri večeri a po nej. Cena za účasť na seminári je 90 € bez DPH za osobu, ubytovanie nie je v cene zahrnuté. Podujatie je dobrovoľné, účasť na ňom nie je povinná.

Záväzné prihlášky na seminár možno zasielať na e-mailovú adresu skolenia@testek.sk najneskôr do 31.05.2023. Ak máte záujem o rezerváciu prenocovania z 29.06. na 30.06.2023 priamo v hoteli Pod Zámkom v dvojlôžkovej izbe za cenu 109 € s raňajkami + 1,50 €/osoba (miestny poplatok), uveďte to prosím v texte prihlasovacieho e-mailu. V prípade naplnenia ubytovacích kapacít hotela Pod Zámkom možno využiť aj tieto iné hotely v blízkosti (rezerváciu v nich však nezabezpečujeme):
     -    Hotel Bojnický vínny dom (najbližšie k miestu seminára)
     -    Penzión Termal (za Bojnickými kúpeľmi)
     -    Hotel Lipa (na začiatku Bojnického námestia)

V Hoteli Pod Zámkom je možnosť si pobyt aj predĺžiť na celý víkend za týchto podmienok:
Víkendový pobyt pod Zámkom
DĹŽKA POBYTU: 2 noci (piatok – nedeľa)
CENA ZA POBYT: 289 € / 2 noci
Cena nezahŕňa miestnu daň za ubytovanie: 1,50 € / osoba / deň. Cena platí pri obsadení izby dvomi osobami.
Balík „Víkendový pobyt pod Zámkom“ zahŕňa:
ubytovanie v 2-lôžkovej izbe Classic, polpenzia – raňajky formou bufetových stolov, 2x 120 minútový vstup do hotelového wellness s bazénom, voľný vstup do fitnes v čase 07:00 hod – 22:00 hod, wi-fi s vysokorýchlostným pripojením a bezplatné parkovanie v areáli hotela

Tešíme sa na Vašu účasť!