Menu

NOVINKY

ĎALŠÍ TERMÍN ŠKOLENIA ADMINISTRATÍVNYCH PRACOVNÍKOV V BRATISLAVE
Dňa 25.01.2019 sa bude konať ďalší turnus školenia administratívnych pracovníkov v Bratislave. Podrobnosti nájdete v sekcii školení, na objednávanie m...
INFORMÁCIA K PRIEBEŽNÉMU OVEROVANIU PLNENIA PODMIENOK NA VYKONÁVANIE TK
V súvislosti so začatím vykonávania priebežného overovania plnenia podmienok na vykonávanie technických kontrol sme na stránku pridali informáciu o ov...

NOVINKY

16/01/2019 ĎALŠÍ TERMÍN ŠKOLENIA ADMINISTRATÍVNYCH PRACOVNÍKOV V BRATISLAVE

Dňa 25.01.2019 sa bude konať ďalší turnus školenia administratívnych pracovníkov v Bratislave. Podrobnosti nájdete v sekcii školení, na objednávanie možno využiť formulár.

Školenie je spoplatnené sumou 10,- EUR bez DPH za každého účastníka, v zmysle platného cenníka.

15/01/2019 INFORMÁCIA K PRIEBEŽNÉMU OVEROVANIU PLNENIA PODMIENOK NA VYKONÁVANIE TK

V súvislosti so začatím vykonávania priebežného overovania plnenia podmienok na vykonávanie technických kontrol sme na stránku pridali informáciu o overovaní pre oprávnené osoby technickej kontroly, zoznam preverovaného technologického vybavenia STK, list MDV SR oznamujúci schválenie plánu ministerstvom, ako aj  schválený plán priebežného overovania na rok 2019 (STK a termíny vykonania overenia).

08/01/2019 TERMÍN SKÚŠKY ZO ZNALOSTÍ O VOZIDLÁCH

Ďalší termín skúšky z overenia znalostí o vozidlách podľa § 94 zákona č. 106/2018 Z. z. bude v našom školiacom stredisku 11.01.2019 o 8:30. Prihlásenie na skúšku je spoplatnené podľa platného cenníka.

Podrobnosti o skúške možno nájsť tu.

02/01/2019 LEHOTY TECHNICKÝCH KONTROL VÝCVIKOVÝCH VOZIDIEL AUTOŠKOLY

MDV SR zverejnilo na svojej internetovej stránke informáciu k lehotám technickej kontroly pravidelnej a emisnej kontroly pravidelnej výcvikových vozidiel autoškôl.

20/12/2018 ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE A ÚSPEŠNÝ ROK 2019!

Rok 2018 bol kvôli veľkým legislatívnym zmenám v kontrolách vozidiel veľmi náročný nielen pre nás, ale aj pre prevádzkovateľov STK, technikov technickej kontroly, dodávateľov zariadení pre STK, pracovníkov verejnej správy a mnohých ďalších pôsobiacich v tejto oblasti. Radi by sme sa Vám všetkým, ktorí v tejto oblasti pôsobíte, poďakovali za spoluprácu. Spoločným úsilím sme problémy, ktoré tento rok priniesol, zvládli. Želáme šťastné a veselé Vianoce a v roku 2019 len to najlepšie!

O NÁS

|

ZOZNAM STK

|

PRE VEREJNOSŤ

|

ZRIADENIE STK

|

PREDPISY

|

PRE STK

|

ŠKOLENIA A SKÚŠKY

|

KALIBRÁCIE

|

KONTAKT

Copyright © TESTEK, 2019, powered by ENABLE
tvorba web stránky, tvorba web stránok, webdizajn webdesign webdeveloping www.tvorbawebstranky.sk www.tvorbawebstranokenable.sk www.webdizajnenable.sk webdesignenable.sk www.tvorbastranokweb.sk www.enable.sk

www.testek.sk - technická služba technickej kontroly vozidiel